Urodziny Przetwórni Chmielu

28 lutego

Zabieramy ze sobą silna reprezentację piw, ale zanim o menu na piątkowy wieczór to zapraszam do małej loterii w Cześć gdzie do zgarnięcia są szklanki Przetwórni chmielu. Sprawa jest prosta, kupujecie nasze piwo i wrzucacie los z imieniem i numerem telefonu do słoiczka. Później pozostaje już tylko być na miejscu albo czekać na telefon wielkiego brata. Do tego ważny komunikat dla kolekcjonerów, na hasło poproszę duże piwo z Przetwórni chmielu dostępne będą wafle z naszym logo. Dość o gadżetach przejdźmy do gwiazd wieczoru:


1. Sorachi Provoke Hazy IPA, to nasze urodzinowe piwo na eksperymentalnym chmielu Provoke, do którego na etapie granulacji dodano wióry dębowe.


2. Sydney Sunshine Ananas, to specjalna wersja piwa dostępna tylko na kranoprzejeciach. Powinno być słodko i owocowo!


3. Pastry Stout z dodatkiem kawy, syropu klonowego oraz wanili. Przyjemne do picia w multitapie bo ekstrakt 18 Plato. Słodycz pochodzi od dodatku laktozy.


4. Last breath of summer, czyli leciutki i jednocześnie delikatny kwasik z dodatkiem czarnej porzeczki. Poleca się zaraz po Pastry Stoutcie.


5. Azacca Hazy APA, lekkie piwo, tylko 3,5%, solidnie nachmielone odmianami Azacca oraz Citra. Na chwilę obecną UT: 3,72


6. Good Job Well Done to Session IPA, która przypadła do gustu wielu osobom. Bardzo pijalna, mega aromatyczna dzięki Citrze oraz Amarillo. UT: 3,81.

Jak widać będzie coś lekkiego, coś z goryczka, jasne, owocowe, kwasik i ciemny stotu. Dla każdego coś miłego. Nie ma wymówek. Do zobaczenia przy barze, gdzie będziemy od 19!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.